سه‌شنبه 21 مهر 1394 ساعت 11:25
Image result for auditor
تعریف « حسابرس ' یک مقام رسمی که کار آن است به دقت بررسی دقت و صحت سوابق کسب و کار . حسابرس می تواند هر حسابرس مستقل کارش را با این شرکت در حال حسابرسی و یا یک حسابرس اسیر، و برخی از مقامات عمومی انتخاب می شوند. اصطلاح گاهی اوقات مترادف با است " بازرس .
" حسابرسان استفاده می شود برای اطمینان حاصل شود که سازمان ها در حال حفظ سوابق مالی دقیق و صادقانه و اظهارات. شکستن ، حسابرس ' حسابرسان می توانند برای بسیاری از سازمان های مختلف، مانند IRS یا دولت ایالتی کار می کنند.
 حسابرسان نیز در بخش خصوصی در شرکت های حسابداری در بر داشت. هر دو حسابرسان داخلی و خارجی وجود دارد ؛ حسابرسان داخلی معمولا کارکنان یا پیمانکاران با شرکت آنها حسابرسی ، در حالی که حسابرسان خارجی به طور کلی یا به طور مستقیم و یا در رابطه با سازمان های دولتی کار می کنند.
Image result for auditor
کلمات کلیدی مرتبط: آشنایی با مهندسی بهداشت , شغل ویزیتور شهران , استخدام بازاریاب تهران , منشی تلفنی استخدام خیابان ولیعصر , آگهی استخدام روانپزشک , منشی تلفنی ماهر در منطقه 18 مخصوص پزشکان , مترجمی زبان های دنیا , منطقه 13 مهندس برق با حقوق و مزایای عالی , مدیر خرید و تدارکات , تعمیرکار ماهر در چابهار ,

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.